O nas

Poznajmy się bliżej

Żłobek Tęcza jest cieplutkim miejscem stworzonym dla dzieci od 6 miesiąca do 3 roku życia. Zapewniamy najlepszą opiekę najmłodszym osobom na świecie od 2009 roku.

Dzieci przebywające w Żłobku Tęcza są bezpieczne i szczęśliwe. Poprzez odpowiedzialność, uczciwość, wyrozumiałość, cierpliwość, uważność i wrażliwość wraz z wykwalifikowaną kadrą opiekunek dziecięcych tworzymy wspaniałe warunki do zabaw zgodnych z potrzebami rozwojowymi, preferencjami i aktualnymi zainteresowaniami dzieci, wspierając całościowy rozwój każdego dziecka.

Podczas pobytu w naszym przytulnym żłobku dzieci mają czas na zabawy swobodne, uczą się przebywania w grupie zróżnicowanej wiekowo i nawiązują przyjaźnie. Wszystko odbywa się w domowej atmosferze i jest prowadzone pod okiem troskliwych opiekunek.

Barbara Kirpsza – opiekunka dziecięca, właścicielka żłobka

Dlaczego my?

Pracujemy na ogólnym programie opiekuńczo-wychowawczym stosowanym we wskazaniach wychowawczych do pracy z dziećmi w wieku do lat trzech.

Jak również korzystamy z wybranych metod pracy z dziećmi systemu wychowania Marii Montessori. Czuwamy nad rozwojem psychomotorycznym, poznawczym, społecznym i emocjonalnym każdego dziecka.

Poprzez zabawy i zajęcia stymulujemy rozwój i aktywność dziecka, wzbudzamy ciekawość i zainteresowanie. Rozwijamy pozytywne cechy osobowości, kształtujemy pożądane przyzwyczajenia i nawyki, uczymy samodzielności.

Jesteśmy fachowcami w swojej dziedzinie i oferujemy wysokiej jakości opiekę nad malutkim dzieckiem.

Co mamy do zaoferowania Twojemu dziecku?

Nuda? Na pewno nie u nas!

W innowacyjny sposób wspomagamy rozwój mowy dziecka stosując metodę LOGORYTMIKAruch słuch słowoⓇ.

Wspieramy rozwój kompetencji intra oraz interpersonalnych realizując markę zajęć rozwojowych dla dzieci w wieku od 0 do 100 lat jaką jest SENSOPLASTYKAⓇ.

Codziennie osłuchujemy dzieci z językiem angielskim, aby nigdy nie stał się dla nich językiem obcym.

Osiągnięcia

Jesteśmy Partnerem Międzynarodowego Programu Powszechnej Dwujęzyczności „Dwujęzyczne Dzieci” / „Bilingual Future”.

W naszym żłobku została ustanowiona i wprowadzona w życie Polityka ochrony dzieci przed krzywdzeniem.

W dniu 25 lipca 2013 roku żłobek został wpisany do Rejestru Żłobków i Klubów Dziecięcych.

Scroll to Top