Żłobek Tęcza
Ul. Sienkiewicza 90 lok 31
15-005 Białystok

Telefon: (48) 518 105 986

Żłobek Tęcza jest placówką dofinansowaną z Resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi do lat trzech "Maluch +" - konkursu Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. Dotacja na każde miejsce w żłobku w 2021 roku wynosi 80 zł.


Plakat informacyjny Maluch+ 2021

Żłobek Tęcza uzyskał dofinansowanie na zadanie pod nazwą Zapewnienie funkcjonowania 14 miejsc opieki nad dziecmi w wieku do lat 3.

W ramach realizacji zadania zostały zmniejszone opłaty rodziców za miejsce w żłobku, jest to bardzo ważna forma pomocy Rodzinie. W związku z tym wszyscy jesteśmy wdzięczni za możliwośc skorzystania z dofinansowania.

Opinie rodziców naszych wychowanków:
Mój synek Paweł chodzi do żłobka Tęcza. Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki w tym miejscu. Panie są miłe i troskliwe a atmosfera serdeczna "taka mała rodzinka ". Paweł bardzo chętnie chodzi do żłobka. Jest zadbany, rozwija się prawidłowo. Bardzo serdecznie chcielibyśmy podziękować Pani Barbarze Kirpsza za szanse skorzystania z dofinansowania. Takie dofinansowanie jest dużym zastrzykiem do domowego budżetu. Serdecznie dziękuję

Barbara Kalisiewicz

Żłobek Tęcza to ciepłe i przyjazne miejsce z życzliwymi i cierpliwymi Paniami, do którego nasz synek chodzi chętnie i z uśmiechem. Serdecznie dziękujemy za możliwość skorzystania z dofinansowania Maluch 2013.

Agnieszka i Adam Dowgiało rodzice Michasia

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim Paniom za codzienną opiekę nad naszym synkiem. W Tęczy przesympatyczne Panie zapewniają dzieciakom doskonałą opiekę, pełną ciepła i miłości atmosferę, dzieciaki czują się tam jak w domu. Dziękujemy również za możliwość skorzystania z dotacji na dofinansowanie żłobka. Dzięki niej w domowym budżecie było więcej pieniędzy na przyjemności synka. Serdecznie polecamy żłobek Tęcza wszystkim maluchom, a zwłaszcza ich rodzicom, którzy boją się rozstań ze swoimi pociechami. Tu każde dziecko będzie szczęśliwe i bezpiecznie.

Monika i Piotrek, rodzice Szymona Grzybowskiego

Chyba najlepszą referencją żłobka „Tęcza” jest zachowanie naszego synka Piotrusia (1 rok i 9 miesięcy), który na dźwięk słów „Pójdziemy do żłobka” przerywa wszelkie zajęcia i ochoczo biegnie zakładać buciki. Urocze są jego pierwsze przyjaźnie, gdy we własnym języku dyskutuje o czymś z rówieśnikami przy zakładaniu kurteczki w szatni. Jesteśmy wdzięczni za możliwość skorzystania z dofinansowania pobytu naszego dziecka w żłobku, dzięki któremu może się w ten sposób rozwijać.

Dorota i Grzegorz Móżdżyńscy

Nasz syn trafił do Żłobka Tęcza mając 7 miesięcy, mieliśmy pewne obawy czy to nie za wcześnie i czy będzie miał należytą opiekę. Dzięki Pani Barbarze i jej zaangażowaniu w opiekę nad dziećmi nasz syn zawsze bardzo chętnie chodził do żłobka. Dofinansowanie w ramach projektu Maluch 2013 był nie znacznym odciążeniem budżetu domowego, za co serdecznie dzękujemy.

Karolina i Krzysztof - rodzice Olafa

Do Żłobka "Tęcza" trafiliśmy z rekomendacji przyjaciół z pewnymi obawami czy 8-miesięczny Mateusz odnajdzie się w nowej sytuacji. Synek zaaklimatyzował się bardzo szybko, do tego stopnia, że uważa placówkę za swój drugi dom, a wspaniałych kolegów i troskliwe Panie traktuje jak swoją rodzinę. Dziękujemy Pani Basi Kirpsza za możliwość skorzystania z dofinansowania z programu Maluch 2013 i za nieocenioną ulgę dla naszego domowego budżetu.

Marta i Paweł Zawadzcy, rodzice Mateuszka